Megoldott

Félbehagyott, balesetveszélyes

Botrányos módon itthagytak egy kb egy hónapja kiásott lyukat a 1061 vörösmarty u. 46 előtt, üzlethelyiség! Az ügyfelek nem tudnak bejönni, az iderakott áthidaló botrányos, balesetveszélyes a járókelőknek is! Azonnali intézkedést követel!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Vörösmarty u. 46

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Akadálymentesítés"-ról "Járda"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bence Holló bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére