Megoldott

Ismét szemét a Teller Ede úton

A szokásos helyen ismét megjelent a szokásos szemétkupac, ezúttal egy hűtőgéppel a kupac csúcsdíszeként.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 4

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink elszállították. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKF Kulaolvadmány a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent Imre tér H (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére