Megoldott

Kidölt közúti tábla

XVII.-Ker Vidor utca 2-es szám elött egy kamion kidöntötte a megállni tilos táblát! Azóta mindenki itt áll meg ezzel is nehezítve az 1-es számból a kifordulást! (Szervízre érkező és távozó BKV buszok és kamionok parkolnak itt)

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Vidor u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szakály Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentett tábla megoldodott, vissza került a helyére! Köszönjük!
  • Szakály Zoltán visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szakály Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem belátható út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bélatelepi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Itt maradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére