Megoldott

Kint maradt forgalomterelők

Kérem az eszközök elszállítását a Budapest Park mellől.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közvágóhíd H

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az elszállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igaz
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Koppány utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zebra felfestés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Toronyház utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kilazult STOP tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Banu Ferenc
    Illetékes: Budapest Közút
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére