Válaszra vár

Kátyús utca

FRISSÍTÉS 2022.05.20.:

A Budapest Közút válasza:
"A Fogarasi út (a Kerepesi út és Fogarasi úti felüljáró közötti szakasza) valóban fővárosi kezelésű és fenntartású útszakasz, azonban kerületi tulajdonban lévő lakótelepi kiszolgáló utak (beleértve a bejelentéssel érintett területet is), bár nevükben megegyeznek de nem tartoznak Társaságunk kezelésébe és üzemeltetésébe, így a bejelentett probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

-----

FRISSÍTÉS 2022.05.09.:

Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza:
"A Fogarasi út a főváros kezelésében van. Legyen kedves a Budapest Közút Zrt-t keresni ezzel kapcsolatban."

-----

A képen látható kátyúkat be kéne tölteni. Legjobb lenne az utat újraaszfaltozni, mert a környéken a belső utcák majdnem mind ilyenek.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fogarasi út 90

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 05. 09. Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: A Fogarasi út a főváros kezelésében van. Legyen kedves a Budapest Közút Zrt-t keresni ezzel kapcsolatban. ---------------------- A képen látható kátyúkat be kéne tölteni. Legjobb lenne az utat újraaszfaltozni, mert a környéken a bels...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható kátyúkat be kéne tölteni. Legjobb lenne az utat újraaszfaltozni, mert a környéken a belső utcák majdnem mind ilyenek."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 05. 09. Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza: A Fogarasi út a főváros kezelésében van. Legyen kedves a Budapest Közút Zrt-t keresni ezzel ka...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Fogarasi út a főváros kezelésében van.

    Legyen kedves a Budapest Közút Zrt-t keresni ezzel kapcsolatban.

    Elérhetőségeik:

    1115 Budapest, Bánk bán utca
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Laky Adolf utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a sarkon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Miklósi Viktor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ungvár utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére