Válaszra vár

Használhatatlan pad a megállóban

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.24.
BKK válasza:
A jelzett padot nem a BKV helyeztette ki, nem a villamosmegálló területén található, nincs illetékességük sem megjavíttatni azt, sem a környezetét rendbe tenni.
A mielőbbi megoldás érdekében, kérjük, a kerületi önkormányzathoz forduljanak.

---
Ferdén álló használhatatlan pad a villamos megállóban!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gitár u. 31

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Ferdén álló használhatatlan pad a villamos megállóban!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.24. BKK válasza: A jelzett padot nem a BKV helyeztette ki, nem a villamosmegálló területén található, nincs illetékességük sem megjavíttatni azt, sem a környezetét rendbe tenni. A mielőbbi megoldás érdekében, kérjük, a kerületi önkormán...

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011431-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00098846

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nincs buszváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Balázs
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pillangó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére