Megoldott

Andrássy szemétdomb

Andrássy út egy elhagyatott kapualjában hetek óta gyűlik a szemét.
Kérnék elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 42

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az illegális hulladékot elszállították. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély nélk
    ...
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Az Andrássy úton zsákokban a szemét!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teli kuka ès szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csiszàr Vince
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére