Megoldott

Befejezetlen aszfaltozás

A Pető intézet előtt múlt héten dolgoztak de nem aszfaltozták le a kiásott és betemetett gödröt.
Szeretném , ha ez gyorsabban megtörténne, mert így balesetveszélyes

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 67

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Aux Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Aux Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére