Megoldott

Hiányzó közműfedlap

Az úttesten hiányzik egy közműfedlap, szerintem gáz- vagy vízelzáró.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Czakó u. 9

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Tájékoztatásul közöljük, hogy a jelzett burkolati hiba nem tartozik
    Társaságunk illetékességi körébe.

    Megértésüket és türelmüket köszönjük.

    [image: eon_e_mail_alairas_840
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez tényleg vízművek lesz.
  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

    SEMMIKÉPPEN NEM E.ON. Korábbi képek alapján Fővárosi vízművek.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útba süllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csalogány utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Rhédey utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Repülőtéri út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére