Megoldatlan

Eldobott szeméthegy

Az ikea és az M5-öst összekötő gyalog úton több helyen is rengeteg oda hordott szemét

Probléma helyszíne
Budapest Vecsés út

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Varga Adam hozzászólt a bejelentéshez.

    már régóta válaszolniuk kellett volna
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    nem XIII. kerület

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HIVATAL
    Szociális és Köznevelési Osztály
    1139 Budapest, Béke tér 1.
    tel.: 061-452-4100/5141
    web: www.budapest13.hu
    f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Varga Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét nagy mennyiségben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Ilona
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére