Megoldott

Hatalmas, veszélyes kráter Dohány utca

Hatalmas, veszélyes kráter keletkezett a VII. kerület, Dohány utca 63. előtt a járda közepén. Kb. 1 m mély üreg, a járda alatt a talaj teljesen kimosva. Jelzés, figyelmeztetés semmi (legalábbis amikor arra jártam).

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 63/b

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A javított járda:
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hatalmas, veszélyes kráter a VII. kerület, Dohány utca 63. előtt"-ról "Hatalmas, veszélyes kráter Dohány utca"-ra.

  • Király Zsuzsanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, egészen gyors volt. Köszi Járókelő! Köszi Vízművek!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítva.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.jpg@01D8407B.F4A070A0]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.:06-1-461-9040 e-mail: dicspecser@evkf.hu

    jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Király Zsuzsanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos macskakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Holló utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Törött fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (Dohány utca) (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére