Megoldott

Megrongálódott gyalogos átkelőhely jelző oszlop

Megrongálódott egy gyalogos átkelőhelyet jelző oszlop a 17. kerületi Regélő utca buszmegálló melletti zebránál.
Feltehetően egy autó ütközhetett neki, a járdán olajfoltok láthatók.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Zrínyi u. 88

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Nyilvántartásunk szerint a helyreállítás megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D115
    ...
  • Für Evelin hozzászólt a bejelentéshez.

    További fotók
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Für Evelin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére