Megoldott

Donkey Republic sérült kerékpár

Anonim Járókelő

Kérjük szállítsák el a sérült kerékpárt!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajda Péter utca (Villám utca)

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A kerékpár már nincs ott. Az ügy lezárható.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Your request (209541) has been updated. To add additional comments, reply to this email.
    ----------------------------------------------

    Stephan, Mar 24
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Micra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szalai Tamás
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közlekedésre alkalmatlan gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére