Megoldatlan

Két kátyú egymás mellett

Két kátyú található egymás mellett!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, XIV. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a hibát?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Egyeztettünk a zuglói önkormányzattal, ahonnan azt a választ kaptuk, hogy a terület önkormányzatuk tulajdonába (kezelésébe, üzemeltetésébe) tartozik, ezért érdemi intézkedésre a me...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (9852)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsás Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Úthiba sorozat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zalán utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mirtusz u. 22 Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szabó Sándor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mirtusz utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére