Megoldatlan

Régóta elhagyott jármű

Anonim Járókelő

A képeken látható Fiat Panda már kb. egy éve nem mozdult, az autón több sérülés van.

Kérnénk szépen megtenni a szükséges intézkedést, mivel foglalja az így is kevés parkolóhelyet és rontja az utca összképét is.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Táltos u. 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű a Nagy Jenő utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Nagy Jenő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére