Megoldásra vár

nyitott talán-villamosszekrény

9-es busz Tímár utcai megállójában a szürke szekrény egyik ajtaja le van tépve, a benne levő kábelek szabadon vannak. A megálló a hegy felőli oldalon van, nem a Duna felőli oldalon, van mellette egy volt bkv jegyautomata helye.

(nem tudtam lefotózni)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Bejelentésükkel kapcsolatban azonnali intézkedést rendeltünk el.

    Amennyiben a Társaságunk üzemeltetési körébe tartozó balesetveszélyes
    helyzetet észlelnek, az azonnali bea
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Cziráki Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Balázs!
    Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben küldj képet, anélkül sajnos nem tudjuk továbbítani az illetékesnek.
    Ha 30 napon belül nem érkezik visszajelzés...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Cziráki Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oláh Viktória
    Illetékes: E.ON
    Csillagszem utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére