Megoldott

Életveszélyes akna második felvonás

2021. januárjában jelentettem be először ezt az életveszélyes fedetlen aknát a patak parton. Rengetegen megfordulnak itt, gyerekekkel, kutyával, de még mindig nem sikerült befedni. A Magyar Telekom és a Digi korábban azt írta, hogy nem hozzájuk tartozik. Az Invitechtől nem érkezett válasz.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/76169/eletveszelyes-akna
Kérem, szíveskedjenek befedni, és elhárítani a balesetveszélyt!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szabadság sgrt. 15a

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen.
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ideje volt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2022. május 03.
    Ügyintéző:
    Ügyfélszám:
    Iktatószám: CC2-3486574/2-2022

    Kedves Járókelők Egyesület!

    A 2022.01.05-én érkezett levele kapcsán az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A "JAROKELO-BUDAPEST-0009837...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "Vodafone"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Rákosmenti Mezei Őrszolgálat

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Morzsolódott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Vodafone
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Rozmaring utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére