Megoldott

Rozsdás oszlop

FRISSÍTÉS 2022. 04. 25.

Szerintem nincs megoldva. Ma is a buszon ugyanaz a rozsdás oszlop ott volt, rajta a piros tábla. Igaz a többi közmű tábla eltűnt.

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 04. 13.

Fővárosi Vízművek Zrt. válasza:

Köszönettel vettük 98230 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III., Bécsi út 248-250. számnál található oszlopot eltávolították munkatársaink.

----------------------

Tisztelt Illetékes!
A Bécsi úton, a Bojtár utcánál a képen látható rozsdás oszlop, mindösszesen pár közműre utaló tábla található.
Nem lehetne a táblákat akár a közeli villanyoszlopra átteni? Az oszlop nagyon rozsdás és kitűnik a környezetéből.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 248-250

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban eltűnt. Megoldott
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdekes. 2-szer is láttam. Szerdán megyek arra legközelebb akkor újra megnézem. Lehet másik rozsdás oszlop is van ott piros táblával.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    MEGOLDOTT!!
    Nincs ott.....
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Bécsi úton, a Bojtár utcánál a képen látható rozsdás oszlop, mindösszesen pár közműre utaló tábla található. Nem lehetne a táblákat akár a közeli villanyoszlopra átteni? Az oszlop nagyon rozsdás és kitűnik a környezetéből. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 04. 25. Szerintem nincs megoldv...

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nincs megoldva. Ma is a buszon ugyanaz a rozsdás oszlop ott volt, rajta a piros tábla. Igaz a többi közmű tábla eltűnt.
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 98230 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.,
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Elmozdult

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére