Megoldott

Egymásnak ellentmondó közúti jelzések

FRISSÍTÉS: 2022.04.11.
Budapest Közút válasza:
"A forgalmi rend változást a Jókai tér felújításával kapcsolatos ideiglenes forgalmi rend miatt vezették be, de sajnos a jelzőlámpában nem módosították a szükséges jelzésképeket.
Felkértük a beruházót (VI. kerületi Önkormányzatot) a szükséges intézkedés megtételére.
A kivitelezés megvalósításáig szíves türelmét kérjük."

--------------------------
A VI. kerület Teréz körút és Aradi utca sarkán a közlekedési tábla és az alatta elhelyezett lámpa egymásnak ellentmondanak a tekintetben, hogy szabad-e jobbra fordulni.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Aradi u. 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A VI. kerület Teréz körút és Aradi utca sarkán a közlekedési tábla és az alatta elhelyezett lámpa egymásnak ellentmondanak a tekintetben, hogy szabad-e jobbra fordulni."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.04.11. Budapest Közút válasza: "A forgalmi rend változást a Jókai tér felújításával kapcsolatos ideiglenes forgalmi rend miatt...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    A forgalmi rend változást a Jókai tér felújításával kapcsolatos ideiglenes forgalmi rend miatt vezették be, de sajnos a jelzőlámpában nem módosították a s
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére