Megoldott

Óriás kátyú a Laczkovich utcában

Jelenleg EuroVelo 6 nyomvonal, könnyen fejre állhat a kerékpáros, ha nem észleli időben. Kérem a burkolat javítását.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 31

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztet Járókelők Csapata!

    Illetékesség és hatáskör hiányában kérem a bejelentést az illetékes Budapest Közút Zrt. részére továbbítani szíveskedjenek.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Fere
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Veszélyes gödör a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út -Könyves Kálmán krt (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizes lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére