Megoldatlan

Elhanyagolt, használhatatlan

FRISSÍTÉS: 2022.03.25.
III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:
"A 000981136 számú bejelentésben jelzett járdával kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak felújítása nem tartozik a városüzemeltetés feladatai közé. Azt meg kell terveztetni, majd engedélyeztetni. Valamint tájékoztatom, hogy a Fővárosi Közgyűlés 14/1993. (VI. 30) rendelete szerint a Rozgonyi Piroska utcában található faállomány kiemelt fasor és a jelenlegi járda nyomvonalában több fa is található. A teljes járdaszakasz újra tervezése valamint építése szükséges a Szentendrei út- Dósa utca közötti szakaszon."
-------------------
A Rozgonyi Piroska utca rómaifürdőhöz eső részén a járda használhatatlan egy jó darabon. Ott sajnos az útra le kell menni. Kérem a terület felújítását!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rozgonyi Piroska u. 2a

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékestől és a bejelentőtől sem érkezett érdemi visszajelzés a probléma egy éven belüli megoldásáról. Amennyiben továbbra is aktuális, ha szeretnéd, kérlek, jelentsd be újra az ügyet.
  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • M. Mária hozzászólt a bejelentéshez.

    Változatlan
  • M. Mária visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A járdafejlesztési igényt rögzítettük a lakossági igénylistánkon. Az Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft. által évről-évre bővített lakossági fejlesztési-igénylista ala
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rozgonyi Piroska utca rómaifürdőhöz eső részén a járda használhatatlan egy jó darabon. Ott sajnos az útra le kell menni. Kérem a terület felújítását!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.25. III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza: "A 000981136 számú bejelentésben jelzett járdával kapcsolatban táj...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 000981136 számú bejelentésben jelzett járdával kapcsolatban tájékoztatom, hogy annak felújítása nem tartozik a városüzemeltetés feladatai közé. Azt meg kell terveztetni
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresését továbbítottuk az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • M. Mária bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Ipartelep utca járdák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére