Megoldott

Logó elektromos vezeték

Anonim Járókelő

Logó elektromos vezeték a járda mellett

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Hunyadi János u. 8

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a problèmát megoldották!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Autóúton sérült vasaknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére