Megerősítésre vár

Illegális hulladéklerakó a Hármashatár-hegyen

FRISSÍTÉS: 2022.03.16.
Pilisi Parkerdő válasza:
"A terület nem a Pilisi Parkerdő kezelésében áll, így sajnos illetőség hiányában nem tudunk intézkedni. Megértését köszönjük."

-----------------------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.03.14.
II. ker. Önkormányzat válasza:
"A terület a magyar állam tulajdonában áll, amelynek kezelője a Pilisi Parkerdő Zrt. Mi is jelezzük felé az illegális hulladék lerakását."
------------------------
Illegális hulladéklerakó a Hármashatár-hegyen a Szépvölgyi úton

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi dűlő

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt II. kerület Önkormányzata! Az ügykezelő kollégám valószínűleg azért kért megerősítést a Bejelentőtől, mert a csatolt képek alapján úgy tűnik, hogy ez nem ugyanaz a helyszín, mint ami a bejele...
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Fotókkal erősítettük meg az illegális hulladék elszállítását.

    Az ugyanerről a témáról szóló bejelentésre adott válasz után ott megoldott besorolást kapott a poszt. Itt mit kell még t...
  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott területről az illegálisan lerakott hulladékot az Önkormányzat, sajnálatosan az adófizetők költségére tudta csak elszállítani. Az illegális lerakó személyét nem lehetett k...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: Pilisi Parkerdő válasza: "A terület nem a Pilisi Parkerdő kezelésében áll, így sajnos illetőség hiányában nem tudunk intézkedni. Megértését köszönjük." ------------------------ Illegális hulladéklerakó a Hármashatár-hegyen a Szépvölgyi úton"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.16. Pilisi Parkerdő válasza: "...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Illegális hulladéklerakó a Hármashatár-hegyen a Szépvölgyi úton"-ról "FRISSÍTÉS: Pilisi Parkerdő válasza: "A terület nem a Pilisi Parkerdő kezelésében áll, így sajnos illetőség hiányában nem tudunk intézkedni. Megértését köszönjük." ------------------------ Illegális hulladéklerakó a Hármashatár-hegyen a ...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A terület nem a Pilisi Parkerdő kezelésében áll, így sajnos illetőség hiányában nem tudunk intézkedni. Megértését köszönjük.

    [cid:image001.png@01D8393F.47D1BC00]Üdvözlettel:

    Més
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Bejelentő!

    A terület a magyar állam tulajdonában áll, amelynek kezelője a Pilisi Parkerdő Zrt. Mi is jelezzük felé az illegális hulladék lerakását.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszertelen takarítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betontörmelék zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement szemetesedény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Királyfürdő utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére