Megoldott

Távközlési doboz nincs megfelelően rögzítve

1025 Budapest Nagybányai út és Csalán út kereszteződésében (a szelektív sziget mellett) egy Digi távközlési doboz nincs megfelelően rögzítve a villanyoszlophoz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagybányai út 1a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A területileg illetékes kollégák a bejelentésben jelzett problémát
    orvosolták.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műszaki S
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta sincs megoldás a problémára. :-(
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére