Megoldott

Lyukas közműakna fedél

Kérem cseréljék ki a kilyukadt aknafedelet. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Menyecske u. 1

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    KEDVES Ügyfelünk!

    Köszönjük a bejelentést, miszerint a Budapest, XI. Kerület, Újbuda, Menyecske u. 1. címnél lyuk található a tulajdonunkban lévő aknafedőn. Kollégáink dolgoznak a hiba elhárításán,
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    beszakadó aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Alsóhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére