Megoldatlan

Használhatatlan sportpályák

FRISSÍTÉS: 2023.01.23.
Bejelentő jelzése: "Semmi változás."
----------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.04.12.
Újbuda Önkormányzat válaszában jelezte, hogy a Beruházási Osztály fog dönteni a sportpálya bontásáról vagy felújításáról.
------------------------
Kérem újítsák fel vagy bontsák el ezt a két sportpályát, már teljesen használhatatlanok és balesetveszélyessek az Etele úton a két épület közötti zöld téren. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 42A

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Csatoltan küldöm a 98017 sz. bejelentésre készített válaszlevelünket.

    Üdv.
    Grigor Zsuzsanna
    beruházási ügyintéző

    Bp. Főv. XI. ker. Újbudai Polgármesteri Hivatal
    Városgaz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem újítsák fel vagy bontsák el ezt a két sportpályát, már teljesen használhatatlanok és balesetveszélyessek az Etele úton a két épület közötti zöld téren. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.23. Bejelentő jelzése: "Semmi változás." ---------------------------------- FRISSÍTÉS: 2022.04.12. Újbuda Önkormány...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. április 12., kedd 17:59
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére