Megerősítésre vár

Illegális reklámponyvák

FRISSÍTÉS 2022.05.07.

Bejelentő hozzászólása:
"Leszedték az egyik vasúti felüljáróról, az egyes vonali felüljárón még ott díszelegnek, kérem onnan is távolítsák el, és a helyzetjelölőt a térképen is helyezze át az ügykezelő. Köszönöm."

---

Kérem távolítsák el az Egérútat keresztező vasúti felüljárókról (mind a kettőről, mindkét oldaláról) az illegálissan elhelyezett reklámponyvákat. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 54

Hozzászólások

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt JÁRÓKELŐ-BUDAPEST-00098014!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 98014 sz. megkeresésben foglaltakra, az ott található észrevételt megtekintettük. Az ügyben a MÁV Zrt. Kommunikációs I
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Rendőr u. 6, 1119 Magyarország (47.45444734, 19.02341815, 16)"-ról "Budapest, Péterhegyi út 54, 1112 Magyarország (47.45457067, 19.02030679, 16)"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem távolítsák el az Egérútat keresztező vasúti felüljárókról (mind a kettőről, mindkét oldaláról) az illegálissan elhelyezett reklámponyvákat. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.07. Bejelentő hozzászólása: "Leszedték az egyik vasúti felüljáróról, az egyes vonali felüljárón még ott díszelegnek, kérem onnan i...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték az egyik vasúti felüljáróról, az egyes vonli felüljárón még ott díszelegnek, kérem onnan is távolítsák el, és a helyzetjelölőt a térképen is helyezzel át az ügykezelő. Köszönöm.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Címzett: Járókelő

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 98014 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részé
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Borítás leesett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Budapest, Déli pályaudvar M, 1012 (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széttört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére