Megoldott

Szétjövő tükör

Bomlásnak indult a tükör a X. Gergely utca/Kada utca sarkán.
Kérem, intézkedjenek.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kada u. 48

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Sz.V.!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    A napokban cserélték ki.
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Most ilyen:
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiesett belőle a tükör is.
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére