Megoldott

Nyitott biztosítószekrény

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.03.17.
E.ON válasza:
A képen látható szekrény egy távközlési elosztószekrény, feltehetően Telekom tulajdon.

----

Egy elektromos szekrény nyitva van.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 32

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Ajtó javítva, bezárva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy elektromos szekrény nyitva van."-ról "FRISSÍTÉS 2022.03.17. E.ON válasza: A képen látható szekrény egy távközlési elosztószekrény, feltehetően Telekom tulajdon. ---- Egy elektromos szekrény nyitva van."-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A képen látható szekrény egy távközlési elosztószekrény, feltehetően Telekom tulajdon. Kérjük az illetékes szolgáltató felé továbbítani.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére