Megoldott

Roncsautó hirdetéssel

Kérem szállítsák el ezt a roncsot, a Budafoki útról, ráadásul illegális hirdetés is van rajta. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 111-113

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma megoldódott
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Na, eltűnt végre.
  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A 94564 számú bejelentésből:

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsi műszaki érvényessége még nem járt le.
    Illetőleg a "reklámtábla" tetőn elhelyezése írott jogszabályba nem ütközik.
    Maradhat.

    Tisztelettel:...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Újbuda Közterület-felügyelet ezt a bejelentést már 2022.01.03 nap megválaszolta a 94564 számú bejelentés alatt.
    Kérem ezt figyelembe venni és a bejelentést lezárni.

    Tisztelettel:...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Rengeteg a baleset egyébként ezen a forgalmas útszakaszon, amely még forgalmasabb lesz. /Környék iroda és lakó beruházásai végett.../
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy nézem, valakinek sikerült telibe neki mennie is....
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Veszélyhelyzetes ez is, de tartok tőle, ha lejár, levizsgáztatják, aztán megint kivágják ide 2 évre.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Mohai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elhagyott balesetes jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére