Megoldatlan

43 éve felesleges oszlopok?

Tisztelt BKV!

Zuglóban 1979-ben megszűnt 64-es villamos rozsdás felsővezeték tartói a mai napig csúfítják a Mogyoródi útnál a környezetet. Mi az oka annak, hogy ezek itt maradtak? A trolibusz felsővezetéktartóihoz kapcsolódnak, bár azok itt ugyanolyanok, mint máshol, semmilyen plusz teher miatt nem szükséges plusz feszítés ezekhez.

Amennyiben a jövőben anyagi lehetőségeik megengedik és valóban nincs szükség ezekre az oszlopokra, megoldható lenne az elbontásuk? Ha viszont kellenek, lehet kikéne cserélni ezeket az 1955-ben telepített oszlopokat. Statikailag biztos nem 100%-osak már.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Köszönjük, hogy használtad oldalunkat. Sajnálatosan a probléma megoldása nem várható.
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan. Semmi nem indokolja ezeket a merevítéseket és a két oszlop meglétét. Nincs semmilyen plusz terhelés is a felsővezetéknek. Üres duma.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0009374-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00097961

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lesett a fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Oszlopcsonkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére