Megoldott

Rongálás

Anonim Járókelő

Valaki sajnos a plakátokon élte ki debilségét és túl sok szabadidejét. Kérem rendezzék, mivel már túl alacsonyan is vannak!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 8

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Egyéb szervezet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő !

    Köszönjük a bejelentést természetesen a héten megoldjuk a problémát.
    Minden megrongált plakátot újra ragasztunk a letépetteket pedig újra visszahelyezzük az oszlopokra.

    Üdvözlettel...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/97909/graffiti
    Igen tetemes mennyiségű a rongálás.
  • Tisztelt Cím!

    A bejelentést továbbítottuk Szabó Tímea kampánycsapata felé.

    Az MSZP és PM tapasztalata az alábbi:
    Szabó Tímea plakátjainak rongálása a BUD10 OEVK-ban sajnos gyakori és
    mindennapos ese
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Valaki sajnos a plakátokon élte ki debilségét és túl sok szabadidejét. Kérem rendezzék, mivel nár túl alacsonyan is vannak!"-ról "Valaki sajnos a plakátokon élte ki debilségét és túl sok szabadidejét. Kérem rendezzék, mivel már túl alacsonyan is vannak!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a bejelentést!
    A választókerületi kampánystáb intézkedni fog.

    Üdvözlettel,
    MSZP Ügyfélszolgálat

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont: 2022. márc. 11., P
    21:15):

    > Tisztelt MSZP-Párbeszéd (Eg
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MSZP-Párbeszéd

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Batthyány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére