Megoldatlan

Csövestanya és szeméthalmok a kertvárosban

A Tihamér utca és a Vezér utca sarkán áll egy elhagyott épület egy igen nagy, egykor parkosított telken. Az épületen levő táblák szerint egykor MDF iroda volt.
Mára az egész telek vastagon tele van szeméttel, és veszélyes hulladékkal, az épület körül hajléktalanokkal, drogosokkal, és az egész terület gazzal és elburjánzott növényzettel.
A telek egy kellemes, csendes kertvárosias környék szégyenfoltja, előtte buszmegálló, több irányban bölcsőde, óvoda a közelben, a környéken rengeteg kisgyerekes család.
Ideje lenne a feltehetően legalább 10 éve burjánzó szemétkupac helyzetét megnyugtató módon rendezni, vagy elbontani, vagy rendbe tenni, de legalább körbekeríteni egy zárt kerítéssel.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 60a

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • Garda Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Marietta, én ahol tudok, segítek. Itt nem erről van szó.
    A csöves és a hajléktalan közt van egyébként különbség, ez nem hajléktanya, hanem csövestanya :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tárgyi ingatlant "használó" kompániát én sem nevezném hajléktalannak.
    Ezek csövesek a szó legrosszabb értelmében.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Milán, szeretném ajánlani A Város Mindenkié írását arról, hogyan segítheted a kerületedben a hajléktalan embereket. Ha megengeded, ez alapján a címben szereplő "csöves" szót átírnám. http://avarosmindenkie.blog.hu/2012/12/01/hogyan_segithetsz_hajlektalan_embertarsaidnak
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garda Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegálisan lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hajdu Ádám
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Építési és egyéb hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére