Megoldott

Zöldsáv átjárhatósága a buszmegállótól

A Margitszigeti Szabadtéri Színháznál azaz a víztoronynál lévő Buszmegálló korábban a képen látható módon nézett ki. nem ellenőriztem most milyen, de gyanítom nem változott.
Azért ilyen mert a szabadtéri színházhoz igyekvők tömegével szállnak le a buszról, és keresztülgázolnak a növényzeten.
Javaslatom.
- leburkolni a már kialakult közlekedő útvonalakat poéldául nagy természetes kövekkel vagy
- Odébb tenni a megállót.
- Meg lehet védeni kis kerítéssel, de azt nem tartom jó megoldásnak, mert egymást fogják fellökni az emberek a tolongásban.

Klassz lenne ha elkészülne, és felétehetnénk az oldalunkra amit több mint 15.000 en követnek, így kérem küldjék el ha megcsinálják!
https://www.facebook.com/Margitsziget.oldal/

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szabadtéri Színpad

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Nagyon köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Lázár Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült. Nem pont így gondoltam. Szerintem túl sok zöldet írtottak ki. Lett volna kicsit körültekintőbb megoldás is. és nem lértem a busz amikor előadás van miért nem megy be a boszfordulóba a szính...
  • Lázár Attila visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy javaslatát támogatjuk. A kitaposott utak leburkolásának tervezését és kivitelezését az idei évre beütemeztük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Lázár Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Benőtte a sövény a kerékpárutat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úton lévő levágott fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bánkút utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére