Megoldott

Graffitis postaláda

Anonim Járókelő

Tisztelt Posta!
A Baranyai utcában lévő postaládát, kérem lehetőségükhöz mérten lássák el friss festéssel, jobban illeszkedjen a szép kertvárosibb utcába.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Baranyai u. 2a

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    Végül is megoldották...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


     
    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jött válasz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Posta"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Rozsdás postaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Posta
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Viseltes tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Halmi utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Árva oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére