Megoldott

szemétkupac a csepeli szennyvíztisztító telep mellett

szemétkupac a csepeli szennyvíztisztító telep mellett

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Budapest XXI. Weiss Manfréd út mellett, a szennyvíztisztító telepnél észlelt szemétkupaccal kapcsolatos, 9779 számú észrevételüket köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Sági Katalin!
    "Az FCSM által üzemeltetett két szennyvíztisztító telep, az észak-pesti és a dél-pesti, valamint a BKSZT Kft. által üzemeltetett központi telep"
    Tulajdonjogilag is már 100%-ban a...
  • Doe John hozzászólt a bejelentéshez.

    Paródia... :-)
    Addig rendben, hogy a polgár nem tudja kinek a telkén áll a cucc, de a válaszok is építőek! Nem az enyémen, azt viszlát! :-)))
  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-32359/2016-os érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, kis nyomozás után úgy tűnik a Vízműveké a szennyvíztisztító. Elküldtem nekik is! http://index.hu/belfold/budapest/2013/06/04/a_vizmuvek_atvette_a_kozponti_szennyviztisztitot/
  • Szőgyényi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha jól emlékszem, akkor a szennyvíztisztítóval kapcsolatos térkép és információk voltak rajta. Valószínűleg a Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep helyezte ki a táblát.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem a Fővárosi Önkormányzatnak! Az egyik képen van egy információs tábla, nem tudja a kedves Bejelentő esetleg ki helyezhette ki?
  • FCSM Fővárosi Csatornázási Művek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szőgyényi Gábor Úr!

    Köszönettel vettük bejelentését. Sem a szeméttel borított helyszín, sem a háttérben látható tisztító telep, nem tartozik a társaságunk kezelésébe.

    Tisztelettel:
    Bátori M...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtem az FCSM-nek.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő helyszín nem a Csepeli Városgazda Zrt. fenntartásában lévő terület. A szemét eltakarítása a tulajdonos feladata.

    Köszönjük bejelentését.

    Csepeli Városga...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Szőgyényi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szeméthalom...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vulman Róbert
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Karácsony Sándor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Karácsony Sándor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Otthagyták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Simon Zoltán
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére