Válaszra vár

Közlekedés útvonalat szűkítő reklámtábla

FRISSÍTÉS: 2022.03.28.
Újbuda Önkormányzat válasza:
A terület fővárosi tualjdonú, ezért a bejelentést továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzatnak.

--------------------------------------

A Móricz Zsigmond körtéren, a Himfy utca és a McDonald's közti szakaszra került egy új reklámtábla, ami jelentősen szűkíti a járda áteresztő képességét a Villányi út felé, ahol az iskolák, buszmegállók miatt állandóan nagy a forgalom, és az útszakasz beláthatóságát is csökkenti, holott az egyáltalán nem praktikus helyen lévő zebra miatt igen sokan járnak át az úttesten. Ha 90 fokkal elforgatják a táblát, a probléma részben megszűnik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 4

Hozzászólások

  • Matula Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Polgár Csaba Álmos!

    Ezt írja: „a budai oldali területeken a gyalogosfelület számára a közterület egyéb célú használata során legalább 2,0 métert kell annak szélességére fenntartani.”

    Ez sz
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettem JAROKELO-BUDAPEST-00097749 számú bejelentését, mely szerint a Budapest XI. kerület Móricz Zsigmond körtéren, a Himfy utca és a McDonald’s közötti szakaszon lévő
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 37073 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Móricz Zsigmond körtéren, a Himfy utca és a McDonald's közti szakaszra került egy új reklámtábla, ami jelentősen szűkíti a járda áteresztő képességét a Villányi út felé, ahol az iskolák, buszmegállók miatt állandóan nagy a forgalom, és az útszakasz beláthatóságát is csökkenti, holott az egyáltalán nem pra...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. március 26., szombat 12:37
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Matula Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére