Megoldott

Szivárog a csatorna a hibás útburkolat alól

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.03.11.

"Köszönöm az információt! Valóban javítva lett tegnap a csatornafedél mellett megrongálódott útfelület, azonban a probléma nem került elhárításra, ahogy a csatolt képeken is látszik, a víz továbbra is ugyan ott szivárog és folyik le az úton folyamatosan. Kérem ellenőrizzék és javítsák a hiba forrását.
Köszönöm!"

------

Tisztelt Illetékes!

A XII. kerület Márton Áron tér kereszteződésben a Törökbálinti út felé eső részén feltételezhetően a föld alatt húzódó csatorna eltörött és a az útburkolat javításánál folyamatosan szivárog a víz, mely végig folyik a Törökbálinti úton.

Legyenek kedvesek kijavítani a hibát.

Üdvözlettel,
Bence

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Rácz Aladár út 1

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva, a vízfolyás megszűnt.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A XII. kerület Márton Áron tér kereszteződésben a Törökbálinti út felé eső részén feltételezhetően a föld alatt húzódó csatorna eltörött és a az útburkolat javításánál folyamatosan szivárog a víz, mely végig folyik a Törökbálinti úton. Legyenek kedvesek kijavítani a hibát. Üdv...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Fővárosi Vízművek!

    Köszönöm az információt! Valóban javítva lett tegnap a csatornafedél mellett megrongálódott útfelület, azonban a probléma nem került elhárításra, ahogy a csatolt képeken i...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 97739 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II.,
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 247 247...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyik a tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ván Bálint
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nagyenyed utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budapest József körút 69. fszt. 1 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    megsüllyedt fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Péterhegyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére