Megoldásra vár

Igénytelen doboz villanyoszlopon

FRISSÍTÉS: 2022.06.29.
Bejelentő kérdése + új képet csatolt.
"Jelenleg ilyen. Ez ideiglenes vagy végleges megoldás? Kérdezzük meg az illetékest, hogy ez így marad vagy várható esetleg még változás?"

--------------------
FRISSÍTÉS 2022.03.08.:

A BDK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú."

----

Erősen javasolt ennek a valaminek a rendbetétele.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát u. 14

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.03.08.: A BDK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú." ---- Erősen javasolt ennek a valaminek a rendbetétele. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.06.29. Bejelentő kérdése + új képet csatolt. "Jelenl...

  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérdezzük meg az illetékest, hogy ez így marad vagy várható esetleg még változás?
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg ilyen. Ez ideiglenes vagy végleges megoldás?
  • Sz. V. visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/121362/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100051785710

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Közművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Erősen javasolt ennek a valaminek a rendbetétele. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.08. BDK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú." ------------------------------------- Erősen javasolt ennek a valaminek a rendbeté...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Autóúton sérült vasaknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére