Megoldott

gyalogosbokatörős kresztábla

A kresztábla gyalogosbokatörős -autóforgalombaesőgyalogosos állapotba döntve.
Kérem a tábla nagyon sürgős eltávolítását ebbő l a helzetből, mert ez így itt közvetlen veszélyforrás.
Kérem egyben a tábla szükség szerinti pótlását, (bár ez igazából kevésbé sürgős, mint a keresztbe-fekvés megszüntetése!)
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapy u. 36

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés nevét "kresztábla gyalogosbokatörős -autóforgalombaesőgyalogosos állapotba döntve"-ról "gyalogosbokatörős kresztábla"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák helyreállítása nyilvántartásunk szerint 2022.03.05-én megtörtént.
    Köszönjük észrevételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére