Megoldásra vár

Fa körüli kockakő rész széetesett

A Benczúr utcai buszmegállóban lévő fa mellett amúgy is leszűkül a járda a fa miatt, és sajnos a fát körülvevő kockakő szegély bomlásnak indult, az arra ráahjtó kerékpárosoknak, rálépő gyalogosoknak az imbolygó kövek veszélyesek.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Benczúr utca

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rossz helyen növő fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Törött padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hősök tere M (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére