Megoldatlan

Cselekvésképtelen közterület felügyelet

Anonim Járókelő

A XII. kerület Csörsz utcájában minek kell történnie, hogy egy ilyen mellett ne autózzanak el a szép Vitarájukban ülve a kerületi közterület felügyelet munkatársai?
Ez az a hely amit bármit lehet. Mintha sem a KRESZ, sem a józan ész nem lenne érvényes.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz utca

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A stílus semmiképp sem Nektek, a járókelőnek szól! Szerintem ez egy csodás civil kezdeményezés ami jól működik és jobbá tette a várost.
    Viszont remekül látszik munkátokon keresztül, hogy melyik szerv
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, hogy az illetékesekkel és a Járókelőt üzemeltetőkkel olyan módon és stílusban kommunikálj, amilyet te is elvárnál tőlük hasonló esetben. Véleményünk szerint a másik fél megsértése nem ré...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "impotens közterület felügyelet"-ról "Cselekvésképtelen közterület felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Május 9-e. Az impotens közterület felügyeletről szóló bejelentésre már 2x30 nap alatt se voltak képesek válaszolni. Saját maguk karikatúrája! :D
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Április 8-a van, tehát letelt a 30 nap. Még válaszolni is impotensek! :D :D :D
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    gépjármű forduló beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkolás zöldön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére