Megoldásra vár

Nagyon sérült járdaszegélyek az Örs vezér téren

FRISSÍTÉS 2022.03.28.:
A Budapest Közút válasza:

"Tisztelt Bejelentő!
Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:
A bejelentéssel érintett helyszín nem tartozik Társaságunk kezelésébe és üzemeltetésébe, így a hiba javításában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk a problémával megkeresni a BKV Zrt.-t.
Kérjük tájékoztatásunk szíves tudomásulvételét!"

---

A 44, 144, 244-es buszok megállójában a járdaszegélyek lecsorbultak, hiányosa, többnyire ott, ahol az első ajtós felszállás történik.

Probléma helyszíne
G43P+XQ Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011169-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00097571

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek....
  • Hoffer János hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak a harmadik alkalommal kaptam visszajelzést a rendszertől, hogy sikerült.
    HJ
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Háromszor jelentetted be. :)
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés nevét "Nagyon sérült járdaszegélyek az Örs vezér téren a buszmegállókban"-ról "Nagyon sérült járdaszegélyek az Örs vezér téren"-ra.

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "A 44, 144, 244-es buszok megállójában a járdaszegélyek lecsorbultak, hiányosa, többnyire ott, ahol az első ajtós felszállás történik."-ról "FRISSÍTÉS 2022.03.28.: A Budapest Közút válasza: "Tisztelt Bejelentő! Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk: A bejelentéssel éri...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Hoffer János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerti tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakad járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tuba utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére