Megoldott

Napok óta tele a szemetes

Napok óta tele a buszmegállóban lévő szemetes és a környéke is
Napok óta tele van a 17. kerületi Zimonyi utca buszmegállóban lévő szemetes, kutyaürülékes zacskókkal a tetején, valamint mellette is több található a füvön.
A probléma rendszeres.
Nyáron sajnos a kutyaürülékes zacskókkal teledobálják a szemetest, ami élhetetlen szagot eredményez a buszmegálló környékében.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Csongrád u. 39

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Napok óta tele van a 17. kerületi Zimonyi utca buszmegállóban lévő szemetes, kutyaürülékes zacskókkal a tetején, valamint mellette is több található a füvön. A probléma rendszeres. Nyáron sajnos a kutyaürülékes zacskókkal teledobálják a szemetest, ami élhetetlen szagot eredményez a buszmegálló környékében."-ró...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Napok óta tele a buszmegállóban lévő szemetes és a környéke is"-ról "Napok óta tele a szemetes"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között az illetékességébe tartozó hulladékgy
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Für Evelin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Baleset maradéka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Liget Sor (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hatalmas ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére