Megoldott

Nem megfelően kihelyezett zöld hulladék és szemét

Hivatalosan kijelölt kutyafuttatón nem megfelően kihelyezett zöld hulladék és szemét van

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Korong u. 26

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Czerula Barbi hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
    Köszönjük!
  • Czerula Barbi visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítása
    iránt intézkedtünk, a szállításig kérjük szíve...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Czerula Barbi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közútra belógó bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kettétört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Budapest, Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére