Megoldott

ezt a fát miért kellett kivágni?

FRISSÍTÉS 2022.03.04.

FŐKERT válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik a FŐKERT kezelésébe, ezért a kivágott fáról nincs információnk. A terület valószínűleg magántulajdonban van."

---

A Csörsz utcában kivágtak egy hatalmas törzsű fát,a csonk alapján semmi baja nem volt

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 43

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A fakivágás indokolt volt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Egyesület!

    A bejelentéssel kapcsolatban az alábbiakban tájékoztatom.

    A Bp. XII. Csörsz u. 49-51. szám alatti ingatlanon a fakivágás jogszabály követő módon történt. A fakivágás indokoltságá
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Zöld irodának.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polgármesteri
    ...
  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg az Önkormányzat, Zöld Iroda megvizsgálhatná, hogy egy ekkora fa kivágására adtak-e ki engedélyt?
  • Kulcsár Iván hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tudom, hogy fakivágáshoz engedély kell, a magántulajdonos (biztosan kikereshető) kért-e erre engedélyt erre, vagy csak vette a fűrészt, aztán mostantól napos az iroda?
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Csörsz utcában kivágtak egy hatalmas törzsű fát,a csonk alapján semmi baja nem volt"-ról "FRISSÍTÉS 2022.03.04. FŐKERT válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik a FŐKERT kezelésébe, ezért a kivágott fáról nincs információnk. A terület valószínűleg magántulajdonban van." --- A Csörsz utcában ki...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik a FŐKERT kezelésébe, ezért a kivágott fáról nincs információnk. A terület valószínűleg magántulajdonb...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Fa kivágás előtt ki szokták rá függeszteni a kezelési tervet, amin elolvashatod mit miért tesznek vele.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kulcsár Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pethényi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Zugligeti út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gallyazásra van szükség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hadik András utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére