Megoldott

Működés képtelen jármű

VII kerület Bethlen Gábor utcában egy működés képtelen autó van a troli megalloban lassan egy hete.
A szélvédőre tett papir alapján február 22e óta van itt.
Kérem intézkedjenek az ügyben.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 17

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen hagyott furgon (hetek óta)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Alsó erdősor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gazdátlan autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétlopott kerékpárroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0517-Városháza Park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére