Válaszra vár

Karácsonyfa még mindig és a pad

FRISSÍTÉS 2022. 03. 04.

„…5 méterre egy pad, amit le kellene festeni vagy kicserélni az ülőrészét, mert szétkorhad.”

----------------------

FRISSÍTÉS 2022. 03. 04.

BKM FKF Hulladékgazdálkodási Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. Ezért kérjük, hogy a fenyőket

* vagy kijelölt gyűjtőpontra
* vagy pedig a kommunális kuka mellé és gépjárműveinkkel megközelíthető, jól látható helyre helyezzék ki. További információ a fenyők kihelyezésének helyes módjáról itt található: https://www.fkf.hu/karacsonyfa-begyujtes

----------------------

Vízkereszt után közel 2 hónappal még mindig nem vitték el a karácsonyfákat, amelyeket valaki összeaprítva tett ki. Ettől 10 méterre 1 éve van egy ághalom, 5 méterre pedig egy pad, amit le kellene festeni vagy kicserélni az ülőrészét, mert szétkorhad.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szirtes út 6/B

Hozzászólások

  • Jogos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt sem sikerült lefesteni a nyár folyamán, valaki alatt el fog törni.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Vízkereszt után közel 2 hónappal még mindig nem vitték el a karácsonyfákat, amelyeket valaki összeaprítva tett ki. Ettől 10 méterre 1 éve van egy ághalom, 5 méterre pedig egy pad, amit le kellene festeni vagy kicserélni az ülőrészét, mert szétkorhad."-ról "FRISSÍTÉS 2022. 03. 04. „…5 méterre egy pad, amit le kell...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.28.: Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal válasza: "Tisztelt Járókelő! A Szirtes út kezelője Budapest Főváros. Kérjük feléjük továbbítani a bejelentést." --- Vízkereszt után közel 2 hónappal még mindig nem vitték el a karácsonyfákat, amelyeket valaki összeaprítva tett...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Karácsonyfa még mindig"-ról "Karácsonyfa még mindig és a pad"-ra.

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés leírását "Vízkereszt után közel 2 hónappal még mindig nem vitték el a karácsonyfákat, amelyeket valaki összeaprítva tett ki. Ettől 10 méterre 1 éve van egy ághalom, 5 méterre pedig egy pad, amit le kellene festeni vagy kicserélni az ülőrészét, mert szétkorhad."-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.28.: Budapest Főváros I. Kerület Budavári...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Szirtes út kezelője Budapest Főváros. Kérjük feléjük továbbítani a bejelentést.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerül
    ...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A pad nem az FKF-hez tartozik.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Jogos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kopott padok lefestése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kamarás Bálint
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mészáros utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére