Megoldott

Vélhetően illegális reklámok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.03.01.

Az E.ON válasza: A kapott bejelentés a gázművek ingatlanával kapcsolatos, társaságunk nem érintett.
---------------------------------

Jelzett helyszínen vélhetően illegálisan lettek reklámtáblák kihelyezve.
Kérjük, amennyiben valóban így van, távolítsák el őket!

Pontos helyszín:
47.59709863110891, 19.063500703946506

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Fotók csatolva.

    From: Csala Gabriella
    Sent: Tuesday, April 5, 2022 6:31 PM
    To: 'budapest@jarokelo.hu'
    Subject: MVM válasz-vélhetően illegális reklámok

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-ko
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:
    Vélhetően illegális reklámok - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    A bejelentésben sz
    ...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen vélhetően illegálisan lettek reklámtáblák kihelyezve. Kérjük, amennyiben valóban így van, távolítsák el őket! Pontos helyszín: 47.59709863110891, 19.063500703946506"-ról "FRISSÍTÉS 2022.03.01. Az E.ON válasza: A kapott bejelentés a gázművek ingatlanával kapcsolatos, társaságunk nem érintett. --...

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba úr!

    A kapott bejelentés a gázművek ingatlanával kapcsolatos, társaságunk nem érintett.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gazdácskó Károly
    Területfelelős
    Ára
    ...
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket sem idén tették oda, csak most vetted észre mert nincs előtte gaz.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    megtévesztő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szabó Tímea plakátjai

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Záhony utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Törött újságos(?) doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére