Megoldott

kátyújavítás helyett határidő rendszeres átírása

Anonim Járókelő

Február 2-tól lezárták a parkolás elől a Szegfű u. nagy részét, ahol a követségek miatt amúgy sem lehet nagyon parkolni. Az első nap munkája (2 m2 nagyságú felület) óta, egy hónapja lassan nem jelent meg senki helyreállítani azt. Viszont a kivitelezés határidejét rendszeresen átírják a megállni tilos táblákon. A tilosban kényszerűen megálló autókat viszont büntetik.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szív u. 19

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez már kabaré! Egy újabb hónap elteltével meg is nézték a rendészek! Még februárban kaptam egy polgármesteri levelet, hogy azért csúszik a javítás, mert a javításhoz szükséges "géplánc" jön ide a mási...
  • Varju Péterverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címet az önkormányzati rendészek ellenőrizték.
    A nevezett helyen mobil megállni tilos táblát már nem találtak.

    Tisztelettel:

    Terézvárosi Rendészeti...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hiába jeleztem a járókelő.hu-nak, hogy ez nem rendészeti, hanem műszaki kérdés. Egy hónapja egy lélek sem volt itt a hibákat javítani, csak hergelik a lakókat a megállni tilos táblákkal. Mivel a mosta...
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Aha... tehát a szükséges intézkedések megtételének még a célját sem látják... akkor ez bizony lassú lesz...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Parkolás"-ra.

  • Varju Péterverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, a nevezett címen az esetet kivizsgáljuk.

    A szükséges intézkedések megtétele céljáig kérem szíves türelmét.

    Megértését köszönjük!

    Tisztelettel:...
  • VI. kerület Rendészeti Osztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt
    Ügyfelünk!
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Parkolás forgalomtól elzárt részen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Rendészeti Osztály
    Benczúr utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemen kívüli parkolóóra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére